Nasza oferta na płyty ażurowe

jombPłyty Ażurowe (Jomb) które posiadamy w naszej ofercie zostały wykonane z najlepszej klasy betonu, z zastosowaniem odpowiednich norm. Dla jeszcze lepszej trwałości zbrojone zostały podwójną siatką. Zastosowanie płyt ażurowych jest bardzo szerokie. Utwardza się nimi powierzchnię placów, parkingów oraz dróg.

Spośród innych rodzajów płyt betonowych, płyty ażurowe wykazują się znaczną odpornością na trudne warunki górskie. To sprawia, że służą jako materiał wzmacniający i zabezpieczający osuwiska, skarpy oraz kanały i cieki wodne. Koszt wykonania płyt ażurowych w stosunku do innych płyt jest nieduży, dlatego są dobrym zamiennikiem dla dróg wykonanych w innej technologii.

Głównym miejscem stosowania płyt ażurowych są nawierzchnie wymagające znacznej stabilności, a obciążenia nie są wymagające. Płyty ażurowe ważą stosunkowo niewiele, więc mogą być układane ręcznie. Otwory w płytach ażurowych odpowiadają za ich stabilizację oraz ułatwiają poruszanie się po nich.

W cenie zakupu płyt ażurowych otrzymujecie Państwo bezpłatny załadunek. Oferujemy transport płyt ażurowych na terenie całej Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej.
Płyty ażurowe (Jumbo) jakie mamy w naszej ofercie:
• 100cmx75cmx12cm pojedynczo zbrojone
• 100cmx75cmx12cm podwójnie zbrojone

Summary
Review Date
Reviewed Item
Polecam płyty ażurowe od tej firmy. Solidne konstrukcje z dużą zawartością betonu. Sprawdzone podczas intensywnego użytkowania.
Author Rating
5