DOBRA OFERTA PŁYT DROGOWYCH BETONOWYCH


Płyty drogowe betonowe to przede wszystkim prefabrykowane elementy wykonane z mocnego żelbetonu. Ich głównym zadaniem jest tymczasowe pełnienie pełnowartościowej drogi przystosowanej do intensywnego natężenia ruchu pojazdów ciężkich oraz ruchu pieszych.

Płyty drogowe betonowe można wykorzystywać do:

• Stworzenia tymczasowej drogi dojazdowej na plac budowy
• Utwardzenia terenów podmokłych oraz grząskich o niestabilnym gruncie
• Stworzenia przejazdu dla pojazdów ciężkich
• Stworzenia parkingu
• Zbudowania przejść dla pieszych

Płyty drogowe wykonujemy z najlepszego gatunku betonu. Wykazują się dzięki temu dużą wytrzymałością na złe warunki atmosferyczne oraz znacznym natężeniem na przejazdy pojazdów ciężkich. Pamiętajmy, że koszt budowy drogi asfaltowej jest zdecydowanie wyższy, niż płyt drogowych.
Dla osób, którym zależy na niedrogim wybudowaniu drogi tymczasowej proponujemy zakup używanych płyt drogowych betonowych. Jeżeli jednak chcemy zainwestować w nowe płyty, których żywotność jest znacznie dłuższa od płyt używanych to naprawdę warto. Firma Creato jedne i drugie oferuje w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu.

Prowadzimy sprzedaż zarówno nowych, jak i używanych płyt drogowych betonowych.

Nasze Płyty drogowe nowe zostały podwójnie zbrojone prętem fi 10 i 8. Klasa betonu jaką stosujemy to C25/30. Prefabrykaty posiadają aprobatę techniczną i deklarację zgodności. Na sprzedaż płyt drogowych betonowych dajemy pełną gwarancję.

Szybki kontakt:

Pozostała oferta:

Ściany oporowe

Płyty ażurowe

Summary
Review Date
Reviewed Item
Solidna firma budowlana. Transport płyt drogowych w dobrej cenie oraz fachowe doradztwo materiałowe. Polecam firmowm budowlanym współpracę z tą firmą.
Author Rating
5