Nasza oferta na płyty ażurowe

jomb

Płyty ażurowe – Oferta Naszej firmy

Płyty Ażurowe (Jomb) które posiadamy w naszej ofercie zostały wykonane z najlepszej klasy betonu, z zastosowaniem odpowiednich norm europejskich i standardów najwyższej jakości. Dla jeszcze lepszej trwałości zbrojone zostały podwójną siatką. Zastosowanie płyt jomb jest bardzo szerokie. Utwardza się nimi powierzchnię placów, parkingów oraz dróg w wielu miejscach, gdzie niemożliwe bądź trudno dostępne jest zrobienie klasycznej drogi asfaltowej czy betonowej.

Spośród innych rodzajów płyt betonowych, płyty jumbo wykazują się znaczną odpornością na trudne warunki górskie i atmosferyczne. To sprawia, że służą jako materiał wzmacniający i zabezpieczający osuwiska, skarpy oraz kanały i cieki wodne w wielu miejscach naszego kraju. Koszt wykonania płyt ażurowych w stosunku do innych płyt jest nieduży, dlatego są dobrym zamiennikiem dla dróg wykonanych w innej technologii.

Szerokie zastosowanie płyt ażurowych (jumbo)

Głównym miejscem stosowania płyt ażurowych są nawierzchnie wymagające znacznej stabilności, a obciążenia nie są wymagające. Ażurowe płyty ważą stosunkowo niewiele, więc mogą być układane ręcznie. Jest to niezwykle praktyczne, a na trudno dostępnych obszarach wręcz zbawienne. Otwory w płytach ażurowych odpowiadają za ich stabilizację oraz ułatwiają poruszanie się po nich. Ich wyjątkowa mobilność i łatwość transportu przemawia za ich sukcesem w branży budowlanej.

Jakie płyty znajdziesz w naszej ofercie?

W cenie zakupu płyt ażurowych otrzymujecie Państwo bezpłatny załadunek przez pracowników naszej firmy. Oferujemy transport płyt ażurowych na terenie całej Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej po wcześniejszym ustaleniu wszelkich warunków.
Płyty (Jumbo) jakie mamy w naszej ofercie:
• 100cmx75cmx12cm pojedynczo zbrojone
• 100cmx75cmx12cm podwójnie zbrojone

Najlepsze prefabrykaty betonowe na rynku

Taka płyta ażurowa betonowa ma bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie. Często stosowana jest jako zamiennik innego prefabrykatu jak np. kostka brukowa. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży betonowej pozwala nam dostarczać Państwu prefabrykaty betonowe takie jak płyty, ściany oporowe czy płyty drogowe najwyższej jakości.

Nie mamy reklamacji naszych produktów

Nie mamy problemów z reklamacjami, bo wiemy jak dobrym towarem dysponujemy. Nasza kadra pracownicza to wykwalifikowani pracownicy budowlani, którzy znają się na swoim fachu. Z przyjemnością doradzą Państwu w wyborze najlepszego produktu z betonu.

Płyty Jumbo – uniwersalne wyroby z betonu

Mamy wiele pytań na temat oferowanych przez naszą firmę wyrobów z betonu. Wszystkie nasze płyty betonowe i płyty jomb powstają z betonu najwyższej klasy. Nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie płyt uszkodzonych – połamanych czy pękniętych. Wynika to z faktu, że każda płyta jest podwójnie zbrojona. Nasz transport z pewnością zaspokoi Państwa potrzeby. Ładowność pojazdów to aż 24 tony.

Oferta naszej firmy to nie tylko płyty jumbo (ażurowe). Specjalizujemy się także w produkcji, sprzedaży i transporcie płyt betonowych, ścian oporowych oraz innych prefabrykatów betonowych. Zapewniamy także własny transport na terenie całej Polski po wcześniejszym ustaleniu warunków. Cena transportu naszych produktów ustalana jest każdorazowo indywidualnie. Możliwa u nas jest także wysyłka płyt. Czynnikiem determinującym jest aktualna dostępność danego produktu w naszym magazynie lub w magazynie centralnym. Nasz pracownik chętnie doradzi także Państwu w zakupie sprawdzonych wyrobów z betonu. Należy jedynie umówić się telefonicznie bądź poprzez e-mail na spotkanie. Prowadzimy sprzedaż używanych ścian oporowych jak i nowych. To samo tyczy się także innych naszych prefabrykatów z betonu jak płyt jumbo, płyt betonowych czy płyt drogowych betonowych. Do ich produkcji stosujemy tylko najlepsze materiały. Najważniejsza dla nas jest wysoka jakość sprzedawanych produktów. Dzięki temu nie mamy problemu z odpadami i reklamacjami. To wszystko sprawia, że jesteśmy obecnie liderem w sprzedaży prefabrykatów betonowych w województwie dolnośląskim. O naszej renomie może świadczyć rosnące grono zadowolonych, stałych klientów z którymi współpracujemy. Są nimi liczni developerzy z Wrocławia i innych okolic aglomeracji wrocławskiej. Z pewnością znajdą Państwo u nas to co szukają. Jeśli szukacie jakiegoś nietypowego prefabrykatu betonowego to także zapraszamy do kontaktu. Postaramy się poruszyć nasze kontakty i znaleźć dla Państwa to czego akurat szukacie z wyrobów betonowych. Firma Creato to profesjonaliści w branży budowlanej. Naszą zaletą jest dostarczanie prefabrykatów betonowych w konkurencyjnych cenach przy zachowaniu rygorystycznych norm jakościowych. W przypadku naszych wyrobów stosunek jakości do ceny wypada bardzo korzystnie. Świadczymy także kompleksowe doradztwo i pomoc techniczną naszym klientom. Terminowo realizujemy wszystkie zlecenia. Większe ilości zamawianego materiału podlegają oczywiście indywidualnym cenom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji praktycznie przez całą dobę. Odpowiemy na wszelkie pytania zadane drogą elektroniczną i telefoniczną.