DOBRA OFERTA PŁYT DROGOWYCH BETONOWYCH

Płyty drogowe betonowe

Płyty drogowe – betonowe to przede wszystkim prefabrykowane elementy wykonane z mocnego żelbetonu. Ich głównym zadaniem jest tymczasowe pełnienie pełnowartościowej drogi przystosowanej do intensywnego natężenia ruchu pojazdów ciężkich oraz ruchu pieszych.

Płyty drogowe z betonu można wykorzystywać do:

• Stworzenia tymczasowej drogi dojazdowej na plac budowy
• Utwardzenia terenów podmokłych oraz grząskich o niestabilnym gruncie
• Stworzenia przejazdu dla pojazdów ciężkich
• Stworzenia parkingu z płyt betonowych
• Zbudowania przejść dla pieszych

Jakie płyty drogowe betonowe mamy w ofercie?

Płyty drogowe wykonujemy z najlepszego gatunku betonu. Wykazują się dzięki temu dużą wytrzymałością na złe warunki atmosferyczne oraz znacznym natężeniem na przejazdy pojazdów ciężkich. Pamiętajmy, że koszt budowy drogi asfaltowej jest zdecydowanie wyższy, niż płyt drogowych.
Dla osób, którym zależy na niedrogim wybudowaniu drogi proponujemy zakup używanych płyt drogowych betonowych. Jeżeli jednak chcemy zainwestować w nowe płyty, których żywotność jest dłuższa od płyt używanych to naprawdę warto. Firma Creato obie oferuje w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu.

Najlepsze na rynku prefabrykaty betonowe

Oferujemy zarówno nowe, jak i używane płyty drogowe z betonu. Możesz u nas nabyć płyty betonowe, płyty drogowe, nowe płyty drogowe jak i używane płyty i jomb. Płyta drogowa na różne wymiary dróg.

Nasze drogowe płyty nowe zostały podwójnie zbrojone prętem fi 10 i 8. Klasa betonu jaką stosujemy to C25/30. Prefabrykaty posiadają aprobatę techniczną i deklarację zgodności. Na sprzedaż płyt drogowych dajemy gwarancję.

Szybki kontakt:

Pozostała oferta:

Ściany oporowe

Płyty ażurowe

Nasze płyty drogowe z betonu warte są swojej ceny. Jest to najwyższej klasy materiał betonowy, który utwardzi każdy typ nawierzchni. Nasi specjaliści z pewnością doradzą Państwu wybór płyty drogowej betonowej, która w 100% spełni Waszym oczekiwaniom. Zapewniamy usługę transportu płyt w wyznaczone miejsce na terenie kraju. Zapewniamy możliwość negocjacji cen i komfortowe warunki współpracy. Poza tym w naszej ofercie znajdziesz bogatą ofertę ścian oporowych, płyt ażurowych. Wszystkie nasze prefabrykaty spełniają europejskie normy. Preferujemy każdą formę kontaktu.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Solidna firma budowlana. Transport płyt drogowych w dobrej cenie oraz fachowe doradztwo materiałowe. Polecam firmowm budowlanym współpracę z tą firmą.
Author Rating
51star1star1star1star1star