Poznaj naszą ofertę płyt drogowych betonowych.

Firma budowlana CREATO oferuje najwyższej jakości płyty drogowe betonowe na terenie Wrocławia i okolic.

Prefabrykaty betonowe pochodzące z naszej firmy cechują się atrakcyjną ceną oraz wysoką jakością, podlegającą nieustannej kontroli. Płyty drogowe betonowe od nas wyróżniają się na tle konkurencji znacznie dłuższą żywotnością oraz wytrzymałością. Pełniąc rolę zamiennika tymczasowe dróg są w stanie obsłużyć intensywny ruch pojazdów ciężkich. Jako, że głównymi klientami naszych płyt są inwestorzy budowlani dajemy gwarancję, że nasze płyty bez problemu wytrzymają nacisk do 60 ton.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nasze płyty drogowe odporne są na niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych jak deszcz, śnieg czy duże wahania temperatury. Wynika to z wysokiej zawartości dobrej klasy betonu w swoich składzie.

Z powodzeniem obsługujemy place budowy na terenie Wrocławia i okolic. Jeśli Twoja firma działa w tych okolicach i poszukujecie sprawdzonych prefabrykatów betonowych to świetnie trafiłeś.

W cenie zakupu nasza firma oferuje dodatkowo załadunek płyt oraz fachowe doradztwo. Odpłatnie oferujemy również transport prefabrykatów betonowych na terenie Polski oraz pozostałych krajów Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami naszej oferty, dotyczącej płyt drogowych betonowych – zajrzyj i dowiedz się więcej.

Nasi pracownicy czekają na Ciebie. Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie ceny czy transportu – Skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu bądź poczty e-mail. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dojazd Wrocław – Wałbrzych: